| Annie2498 a întrebat:

Am si eu o intrebare poate cam stupida: Ce parere aveti despre Rihanaa ca este The Princess Of Iluminatii

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha, deci ai vazut si uh asta?
Demascarea Industriei Muzicale
http://www.youtube.com/watch?v=vgDJwBfriEw&feature=player_detailpage
daca nu, uitete pana la ep 11. :)
pai.nu stiu nu prea vreau sa cred in chestiile astea, dar sincer nu pot fi doar coincidente tot ce scrie acolo.:)

| SeNnd a răspuns:

Deci si prin urmare parerea MEA este ca prea mult se prosteste si la melodile ei face una BUNA la un 1 si mai am multe descrieri dar eu sunt hapaar si de asta nu imi place prea mult Rihana a SI APPP NU e the princess... pentru mine