| o0KeNnEdY0o a întrebat:

Buna am si eu o rugaminte e ceva mai greu daca poate sa ma ajute si pe mine cineva...am auzit o piesa in discoteca dar nu stiu cum se numea ci doar ca era in spaniola si zicea ceva de rosses (trandafiri) melodia era super cine ma poate ajuta dau fundita big grin mersi

Răspuns Câştigător
| ElenaOtilia a răspuns:

Cred ca sta e mai mult ca sigur!
funda?

2 răspunsuri:
| eu_7579 a răspuns:

Putin cam imposibil daca nu sti cine o canta,. primul pas ar fi sa incepi de aicihttp://www.youtube.com/watch?v=hP0iIrabr6Usi sa cauti si iar sa cauti

| o0KeNnEdY0o explică:

O canta un barbat...si nu gen clasic si nici reggeton