| euuuuuuuuuu a întrebat:

Caut o manea despre străinătate care avea un vers "cainii cu covrigi in coada" si cred ca instrumentalul era inspirat din "L'italiano". E lansata inainte de 2008 daca u ma insel. Stie cineva numele melodiei? Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| AwGenetix a răspuns:

Esti manelista deci.

| euuuuuuuuuu explică (pentru AwGenetix):

Raspuns inutil, deci.

| AwGenetix a răspuns (pentru euuuuuuuuuu):

De acord, raspuns inutil. dar e o rusine sa fi manelista.
chiar nu vreau sa trec pe langa cineva care adera la un curent denumit impropriu muzica.

| euuuuuuuuuu explică (pentru AwGenetix):

Buna! Bu cred ca reiese de undeva ca sunt manelista. Am zis doar ca as vrea sa găsesc manea. la concluzii sarim toțiwinking

| AwGenetix a răspuns (pentru euuuuuuuuuu):

Na scuze. credeam ca vrei sa o asculti nu ca vrei sa o.pui in glosar.