| Picipuu a întrebat:

Caut o melodie însă nu îmi amintesc exact cum se numește. În videoclip sunt cadre cu munți filmați de sus, ca și cum ai zbura deasupra lor pe timp de zi, daca nu ma insel verâurile erau pe ecran. Nu apăreau strazi sau masini, ci din cand in cand izvoare, apa in general. Melodia este una destul e chill, în engleză și din câte știu nici nu e prea cunoscută. Mă puteți ajuta sa o găsesc?

1 răspuns:
| Mădă0611 a răspuns:

Salut!
Nu cred ca e vreun clip oficial, ci unul facut de fani cu secvente din diferite filme, de exemplu: https://www.youtube.com/watch?v=Wn6IECp3aeQ&t=1m16s secventele sunt din "planet earth"