| eu_9968 a întrebat:

Buna:*cine asculta parazitii si nu suporta bug mafia?laughing

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu. Ascult BUG MAFIA foarte rar. In schimb Parazitii sunt preferatii mei.

| andrei90tm a răspuns:

Prefer parazitii... mai ascult din cand in cand si b. u. g. mafia dar piesele lor vechi.

| anss23 a răspuns:

Eu!love struckinainte mai ascultam si B. u. g. mafia dar acum nu mai imi plachappy
Prefer Parazitiibig grin

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Nu suport Bug Mafia de acum, ascult melodiile mai vechi. Ascult Parazitii, si melodiile mai vechi dar si cele noi.

| คเค๓เк a răspuns:

Nimeni straight face

| Anemona a răspuns:

Mie mi-a placut mult bug mafia:X:X si parazitii sunt ok da nu ma omor dupa ei