| Pisicutsaaa a întrebat:

Dati-mi va rog, exemple de celebri adolescenti :d. Mersi happy

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Mai puţin celebrii : Doi adolescenti din Brasov au devenit eroi dupa ce au prins un talhar periculos...
Adevarul
Andrei Stefan (14 ani) si George Ciohodaru (18ani) merita topate laudele dupa ce au sarit in ajutorul unei batrane care a fost atacata de un individ extrem de periculos.

Răspuns utilizator avertizat
| CautNume a răspuns:

Sa inteleg ca trebuie sa fie cantareti? Sau nu stii sa citesti categoriile?

| David2001 a răspuns:

Justin Bieber (cel mai retardat personaj din lumea asta care posibil este Travestit)