| Strwberrs a întrebat:

Buna dragilor! Ce faceti, cum mai sunteti?
Stie cineva de vreo muzica care are in versuri "Even you know that i like you, girl you not enough"? Acel "i like you" in muzica respectiva se mai transforma si in love you. In muzica respectiva canta 2 barbati si pe la mijloc-spre sfarsit canta o fata care imi aduce un pic cu vocea unor dintre "Cardi B, Nicki Minaj, Megan Thee Stallion si posibil dar nu cred, Doja Cat". Cel mai probabil nu e Doja. Stiti cum se numeste muzica?happy
Va multuuuu
fundita cu rochita

Răspuns Câştigător
| omuletulofficial a răspuns:

Este o functie la google, daca fredonezi sau canti, iti face un fel de connection cu melodia cu care suna ce canti tu acolo, incearca happy vezi daca poti sa redai cat de cat melodia si incearca cu google

| Strwberrs explică (pentru omuletulofficial):

Saru-manawinking

| omuletulofficial a răspuns (pentru Strwberrs):

Cu drag! si eu am experimentat big grin

3 răspunsuri:
| Graurus a răspuns:

Nicolae Guta - Baterie foc