| StefanescuDaniel a întrebat:

Buna seara stimati colegi! Am si eu o intrebare daca imi permiteti si anume : Daca cineva are cont nou de YouTube si ar dori sa incarce cateva videoclipuri muzicale ale lui personale, ar putea sa le monetizeze direct sau trebuiesc indeplinite anumite conditii, ori trebuie cumparat cont YouTube Premium? Dau funda

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Sunt niste conditii foarte clare daca te referi la a face bani din vizualizari.Trebuie sa ai un numar minim de abonati si activitate generata de acestia la videoclipuri, adica vizualizari si/sau comentarii.Gasesti aici un tabel informativ:
https://support.google.com/youtube/answer/72857?hl=ro

Succes.

| StefanescuDaniel explică (pentru dullcat):

Doamne ajuta! Multumesc frumos, asemennea si multa sanatate!