| GanduriDeCafea a întrebat:

ceva recomandari formatii rock modern?
Asemanator cu Three Days Grace, Nothing More, Hollywood Undead etc, mersi happy

4 răspunsuri:
| DoarAlin a răspuns:

BFMV, Evanescence, Evans Blue, TFK, Nine Lashes, Imagine Dragons, FFDP, Starset, Linkin Park, Fall Out Boys, Panic! at the disco, Daybreak Embrace (trupa foarte buna), Bridge To Grace, cam atat.

| GanduriDeCafea explică:

Mulțumesc pentru ajutor tuturor big grin

| Chitaristul26 a răspuns:

Skillet, 3 Doors down, Stone Sour(Mai mult sau mai putin asemanator), Breaking Benjamin, Godsmack

| SuperSragonu a răspuns:

,Within Temptation,Amaranthe,Disturbed,Like A Storm,Rise Against,Avenged Sevenfold,Aviators,Papa Roach,All Good Things, Blameshift, Finger Eleven, My Darkest Days, Downplay.
Sper ca nu s-a repetat ceva. Unele formatii enumerate mai sus nu prea sunt cunoscute.