| crissu09crissuletz a întrebat:

cu totii stiam ca 14 feruarie este o zi speciala ..as vrea si eu cateva idei de melodii vreau sa-i fac o surpriza prietenului meu si as dori o piesa care sa se potriveasca cu 14 februaruariee

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e pe 14 februarie?

| crissu09crissuletz explică (pentru anonim_4396):

Valentine's day!(ziua indragotitiilor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru crissu09crissuletz):

Nu e o zi importantă.E o idioțenie.Totuși, uite o melodie: Taylor Swift-Love Story.Doar asta-mi vine-n minte momentan.

| crissu09crissuletz explică (pentru anonim_4396):

Pt tine poata nu. pentru noi 2 da! si am gasit oricum i-ti multumesc https://www.youtube.com/watch?v=_aLVgEy3JoQ