| gabitzagabi a întrebat:

Nu de mult am descarcat programul Winamp si nu stiu ce am facut dar dintr-o data nu au mai merg muzicile apoi am intrat pe o muzica si am dat pe ceva unde scria Eliminare toate muzicile neselectate sau ceva de genul ...si am dat pe aia si apoi toate muzicile mi-au disparut in afara de una.As vrea si eu sa stiu acum ce sa fac sa am din nou toate muzicile si asta inseamna ca le-am sters? sau pot sa repar inapoi? va rog ajutorrr :* dau funda happy kiss

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Melodii.
Presupun ca din Winamp ai sters tot. Da click pe plusul din coltul stanga jos, si apoi alege ce vrei de acolo, sau din folderul cu muzica, tragi o melodie in program.
Daca ai sters muzica din folder, ar trebui s-o gasesti in Cosul de gunoi/Recycle Bin.
Daca nu iti mai merg "muzicile", verifica volumul tongue