| AlexOrian a întrebat:

Sunt Alex! Sa trecem la subiect:
OkapisounfOfficial vs 20 CM
Stiu ca 70% din voi veti alege 20CM dar dati search pe google pe wiki putin ca nu strica si vedeti de ce sau certat apoi vedeti o melodie si mai ganditi-va dar cautati pentru ca vas fi zis eu dar TPU nu mi la aprobat de 2 ori si cam atat.
Si alegeti dupa tinand cont de ce ati vazut si cautat laughing.
Bafta!
Si cel care imi spune ce s-a intamplat cel mai bine dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Stii ca Guess Who s-a lansat cu ajutorul 20cm, Cheloo mai exact, nu?
Nu trebuie sa caut nimic fiindca stiu ce canta fiecare din ei.E diferenta mare de la rap-ul ce-l face 20cm la ce face okapi.
Chiar crezi ca lingau asta de GW face rap? El doar tinteste spre anumite puncte ca sa-si castige publicu, care e atat de disperat sa auda despre cum altii isi bat joc de politica si alte chestii.Si asta nu e rau, dar pana ajunge GW sa cante despre asa ceva mai e mult.E diferenta intre ce facea GW si muzica de acum.
Sper ca de asta vorbeai tu.N-am inteles nimic din ceea ce ai vrut sa zici, exprima-te mai clar.

| dött a răspuns:

Care e intrebarea pana la urma?
Si daca s-au certat Parazitii cu Guess Who ce ma impiedica pe mine ca ascultator sa nu-mi placa ambele tabere?

| AlexOrian explică (pentru dött):

Eu zic ca cine imi spune cel mai frumos, dau funda, e ca un fel de bonus, mai sunt intrebari gen:Ce actiuni caritabile ai facut si cel care spune fuda.Nu e mare cine stie ce si doar asa...Intelegi
Si partea cu Okapi si 20 CM eu tin cu Okapi, nu zic ca 20CM nu sunt buni, ei probabil sunt cei mai buni dar mie numi palc, nu poti sa ma oblici sa imi placa...
Intelegi unde bat?