| JustPain a întrebat:

Bunnaaa:* Era acum cativa ani pe Kiss o melodie cu 3 fete care erau deghizate in anotimpuri. Da stiu ca suna ciudat dar una era imbracata in alb una in portocaliu si alta nu imi aduc bine aminte. La nume parca era ceva cu dulce(sweet). Va rog, chiar iubeam acea melodie dar nu pot sa imi amintesc cum se numeste Funda si voturi

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Sugababes -Change, parca...

| JustPain explică (pentru Cherilyn):

Iti multumesc din suflet!:*

| Cherilyn a răspuns (pentru JustPain):

Nu ai pentru ce. big grin
Multumesc si eu pentru funda!

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Acea melodie in care 3 fete erau deghizate in anotimpuri este Sugababes-Change.