| Adeeeeeee a întrebat:

Care e cantaretul vostru preferat? Dau funda+vot daca cantaretul vostru preferat este si al meu.Va dau si un indiciu.Este un cantaret roman.

Răspuns Câştigător
| Any25 a răspuns:

Marius Moga sau Catalin Josan? Al meu e Smiley. Sa imi zici si mie daca e vreunu din astia sau daca nu o sa mai incerc

8 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Mi se falfaie de funda ta.Iar cantaretul meu preferat este Freddie Mercury! Pace!

| Destinee a răspuns:

Eminem

| Adeeeeeee explică:

Smiley e.

| rty a răspuns:

Jon Bon Jovi.

| Ellysssey a răspuns:

Keo.funda?:X

| Abandoned3 a răspuns:

Hmm...Fundoi Fundateanu? Asa-l cheama? Intrebare de 2 lei.

| xxxdelyaxxx a răspuns:

Guess Wholove strucklove strucklove struck

| PamPam_3003 a răspuns:

Elena Gheorghe / Alexandra Stan thinking Nu stiu care este favoritul tau. Dar acestea doua mie imi plac. big grin