| bibss a întrebat:

Care este cel mai bun cantaret din ROMANIA? sau trupa?

42 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Trudabig grin....si Parazitii

| inna a răspuns:

Animal X si Simplu ca trupewinking
Alex & Connect-R happy

| Leea1234 a răspuns:

Andra, marcel pavel, 3sud est-preferatii mei

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Parerea mea, Andra, iar trupa Iris.

| Silvia a răspuns:

Iris, Simplu, Animal X
Andreea Balan, Antonescu, Banica, Andra, Elena Gheorghe si mai sunt si altiihappy

| Ecaterina a răspuns:

Ca cintareti sunt buni:1.andreea balan
2.andra.
3.Giulia.
4.Cream.
5.Delia...)))
Iar k trupe sunt bune astea:
1. Fly Project.
2. akcent.
3.Morandi.
4.Simplu.
5. Voltaj.

| viki a răspuns:

Eu cred ca Andra e cea mai buna voce feminina.Si ca trupa cred ca Simplu.Pacat ca nu mai exisata 3se...ca erau cei mai buni.:-

| Farcas a răspuns:

Nicolae Gutarolling on the floor

| ingeras14 a răspuns:

Cei mai buni cantareti ar fi:Alex:X, Conect-r, Smiley, Anda Adam, Elena Gheorghe si Puya:X. Cele mai bune trupe:Simplu, B. U. G. Mafia, Akcent si Maorandi.

| conflict a răspuns:

Cristi Minculescu - IRIS!

| YepIsSuspended a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui...nu pot sa iti spun o melodie daca tie nu iti place... tu trebuie sa alegi pentru tine nu alti.happy

| vaa a răspuns:

Poi.
faza e cam asa.
mai jos toata lumea isi spune pararea, da' nu e corecta, pentru ca o zice in functie de gustul lui.
cea mai buna voce feminina da. e andra.si poate si elena gheorghe.
dupa. mihai traistariu si marcem pavel.etc etc. asc la mine. stiu eu ce spunhappy.

| Lary a răspuns:

Andreea Balan si Simplu..parerea meahappy

Răspuns utilizator avertizat
| 619_9539 a răspuns:

Nicolae guta... glm puya si ca trupa nu stiu cred ca bug mafia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya

by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma!, in ziua de azi in romania singurele persoane care mai canta sunt niste pitipoance(scuzati-mi expresia) care se cred mari vedete. industria muzicala romaneasca este mic copil pe langa altii! pa!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blaxy girls; catalin josan; adela popescu; vama veche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun cantaret este Puya. Iar ce mai buna trupa e B. U. G. mafia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex velea si connect-r

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mare cantaret este smiley iar trupa simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marcel pavel.andra.elena gheorghe.paula seling.in romania putini artisti. din pacate. dar veti auzi d noua generatie.ca trupe mie-mi plac iris.holograf si voltaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare cantaret este puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex, puya, j. l. s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roxi Manelista si Marian Valorosu ca "trupa" si cantaret:Nikita rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca Alex Velea e cel mai bun findca cu videpclipul asta nou e tare rau si trupa simplu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare dintre toti este Puya.Melodiile lui sunt super tari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie unu imi place Catalin Josan, Provincialii, Alex, Animal X, Dan Balan, Radu (ex Ozone)...si mai sunt si altii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ca trupa Simplu este cea mai tare trupa! Imi place foarte mult Smileykisskisskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guess who, voltaj