| bibss a întrebat:

Care este cel mai bun cantaret din ROMANIA? sau trupa?

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya... Are cele mai reale melodii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun cantaret la msculin este puya, smylei, guess who si meldiile lor sunt acestea la puya :american drim la guess who manifest, si la smylei toate

| nitro99 a răspuns:

Imi place cum canta Holograf, Class, Voltaj pentru ca i-am auzit cum canta live. in rest ceilalti fac playback cu tona. mai sunt cativa care canta live, dar nu imi vin in minte acum.

| ovidiu_4478 a răspuns:

Edward maya

| CiuFix s.a luat de pokemoneala a răspuns:

Buna!
Blaxy Girls desigur...

| aura_3171 a răspuns:

Cel mai bun cantaret de manele este florin salam si cea maui buna cantareata de mzk usoara este dya stai!
mie asa mi se pare! cred ca o sa iti placa si tie bibss!

| bibss explică:

Eu vot pentru vama veche, iris, vita de vie, animal x, corina...cam atatbig grin

| bonib0n a răspuns:

Cea mai tare trupa este Iris si cel mai bun artist Puya

| adelanda a răspuns:

Antonia si trupa Voltaj.

| leone_6865 a răspuns:

Pepe este cu siguranta cel mai tare cantaret din Romania.Un adevarat artist care stie sa faca pe scena, ce nu multi din tara o pot face.raspect Pepe! Jos Palaria!

| Georgiana_Savu_1999 a răspuns:

Parazitii.