| anonim_4396 a întrebat:

Care este sau va fi hitul verii?

10 răspunsuri:
| justlovee a răspuns:

Eu zic ca hitul verii va fi Inna-Spre mare sau Passenger – Let Her Go.Eu le adorhappy

| CautNume a răspuns:

Si daca nu-i hitu' verii o melodie nu-ti mai place?

| Furculingură a răspuns:

Cred că prostia de Tranquilla.

| Thunderstruck a răspuns:

V-as impusca pe toti cu hit-urile voastre.

Răspuns utilizator avertizat
| OnuOnulică a răspuns:

Inca nu este niciunu...

| Dariusuu a răspuns:

Rămâne un mister.

| Duucu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=NzztpNpcpH4 asta e, mai mult ca sigur

| dracu14 a răspuns:

Fac pariu ca in prima faza o sa fie pacha feat velea-aia e apoi cabron frunzele si iarba, se stie ca hahaha face numai hituri...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru fiecare om in parte poate fi un hit diferit, nu trebuie sa asculte toti o melodie doar pentru ca majoritatea tarii o asculta.