| MaryaLovGD a întrebat:

De la trupa Big Bang, care este cantecul [ cantecele ] vostru preferat, dar membrul?

Răspuns Câştigător
| 2NE1cl a răspuns:

Buna!
Cantecele mele preferate sunt :
fantastic baby
blue
bad boy
haru haru
beautiful hangover
tonight
somedy to love.Dar imi plac si cantece cantate de ei singuri cum ar fi :
g-dragon-heartbreaker
g-dragon breathe
top -turn it up
top & gd -knok out
top & gd - high high
seungri -strong baby
taeyeng-need a girl
Iar mebri preferati sunt G-dragon si TOP

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Singurul cantec ce imi place mult de la ei este Blue, restul nu prea imi spun nimic.Cel mai priceput din trupa mi se pare TOP, are un flow turbat si o voce foarte buna.

| powerofasmile a răspuns (pentru Dumnezău):

Ok, eu nu te contrazic la faza cu Blue, insa nu mi se pare ca melodiile lor nu spun nimic. sunt sigura ca nu stii melodile lor cu adevarat BUNE care nu prea au avut popularitate prea mare. Blue e o melodie micaa, e jos de tot pe langa forever with you, let me hear your voice poate si make love si multe altele.
Si la faza cu top, nu pot spune ca nu-mi place dar e mai praf uneori ca Seungri laughing)). insa vocea e ♥ foarte buna.happy

| powerofasmile a răspuns (pentru Dumnezău):

Toate insa mereu o sa ramana speciala pentru mine melodia "forever with you" happy.
Si ca membru preferat, Gd. de ce? Este genul de tip care-mi place, este foarte talentat este sensibil plange mult si se ataseaza usor, ador melodiile scrise de el chiar daca nu-l po compara cu teddy insa apreciez faptul ca niciodata nu scrie "compusa de teddy "si "compusa de teddy & G-dragon " ( cred ca sti cine e teddy ). e foarte cute :3 si ador persoanele cuteee :3 mi-e drag de el ca de un copil mic.E prea blajin. O sa fie IDOLUL meu pentru totdeauna happy.