| QuiPp a întrebat:

Care sunt cantareti vostri preferati big grin?

Răspuns Câştigător
| NuMaContrazice a răspuns:

Cantaret preferat, ca voce este fara indoiala Freddie Mercury, avea o voce unica, si probabil printre cele mai bune (daca nu cea mai buna) care a existat vreodata. Uite o melodie live cantata de el, daca vrei sa o asculti:
http://youtu.be/0GNJ1SQpxFI?t=1m7s
Desigur, toata trupa Queen a fost formata din voci extraordinare si oameni destepti si talentati.
In continuare ar mai fi Pink Floyd, Aerosmith, Ac/Dc, Scorpions, Bon Jovi,...
O alta voce extraordinar de buna a avut Michael Jackson si Whitney Houston.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Cantaretul tau preferat e un gay? Ciudat.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai desteptule, ce ma intereseaza pe mine ca era gay, eu nu ma f u t cu el, eu ascult melodiile lui si gay-ul asta a avut cea mai buna voce pe care nici unul dintre cantaretii/cantaretele/trupele pe care i-ai enumerat tu mai jos nu poate sa o atinga nici intr-o mie de ani.Mi-am dat seama ce mentalitate ai, n-are rost sa ma cert cu tine.Pentru mine nu conteaza ca a fost gay, e cantaretul meu preferat si al altor cateva milioane de oameni din intreaga lume, nu e idolul meu.Nu am zis ca vreau sa devin Freddie Mercury (nici nu am cum), desigur, mi-ar placea sa am vocea si talentul sau.
Gay e si Elton John, si e un cantaret foarte bun si un pianist de exceptie.
Daca tu ai ceva cu gay-ii sau cu lesbii nu e treaba mea, poate ai ceva cu ei pentru ca si tu ai ceva atractii pentru sexul tau laughing laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Nu merita sa-mi pierd timpul cu tine.

16 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Inna
Liry
JerryCo
Vescan

| CautNume a răspuns:

(Sunt trupe):Evanescence, Trooper, Truda, Rammstein, Nirvana

| ERIS a răspuns:

Am o lista de 547 de melodii. Artistii dinlista sunt si preferatii mei: Skrillez, Beyonce, Busta Rhymes, Mariah Carey, P! nk, Linkin Park, Damian Marley, Alex velea, One Direction, Bryan Adams, Michael Bolton, Macklemore, 50 Cent, Chris Rene, Puya, Train, Justin Timberlake ( e nascut in aceeasi zi cu mine), David Guetta, Alicia Keys, Connect-R, Bob Sinclar, Lana del Rey, Gnarls Barkley, Guess Who, Scorpions, Frank Sinatra, B.U.G. Mafia, Amy Winehouse, Bruno Mars, Bon Jovi, Jay-Z, Maximilian, Lindsey Stirling, MICHAEL JACKSON, Sonny Flame, OutKast, Adele, Madcon, Rihanna, Sean Paul, Cabron, Nicole Scherzinger, Olly Murs, The Script, Akon, Lil Wayne, Guns 'n Roses, Jason Mraz, Ludacris, Chris Brown, EMINEM, Gym Class Heroes, T.I., Jessie J, Pitbull, Parazitii, Cheloo, Spike, 2Pac, Snoop Dogg, Robbie Williams, Elvis Presley, Britney Spears, Akcent, Aerosmith, Maroon 5, Michael Buble, LMFAO, Christina Aguilera, Kelly Rowland, Flo Rida, will.i.am, Louis Armstrong, Goo Goo Dolls, Queen, Delia, Evanesence, GUsttavo lima, SHAKIRA, Katy Perry, Coldplay, JLS, B.O.B, No Doubt, The Game.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Jari Maenpaa, Tobias Sammet, Hansi Kursch, Alfred Romero, etc...

| Duucu a răspuns:

Nu știu,dar ca să-ți iau de la metal în jos...
Jari Maenpaa, Ozzy Osbourne, Brian Johnson, Chuck Berry, Hugh Laurie și încă cățiva care nu-mi amintesc.

| greyhound a răspuns:

Justin Biber e moartea mea, cel mai tare din istoria universului

| QuiPp explică (pentru greyhound):

Sa sti ca mie imi place cum canta live xD.

| Sociopat a răspuns:

Thom Yorke-Radiohead
Maynard Keenan-Tool
Dave Mustaine-Megadeth
Michael Stipe-R.E.M

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lemmy, Lemmy, Lemmy, Lemmy, Lemmy si Lemmy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cedry2k, Dragonu AK47, Chimie, Deliric, Praetor, Jhivago, Vlad Dobrescu, Doc, Aforic, CenzuraH, Sisu, Bitza, Serafim, Cabron, Carbon, El Nino, Mr Levy, Pacha Man, Raku, Alan, Kepa, Rimaru, Shoby, Subsemnatu, Zmili, A.D.N., Butch, Brugner, Parazitii(Ombladon si Cheloo), Bug mafia(Tataee, Uzzi si Caddy), Mario, Bibanu Mixxl, Puya, C.I.A, Yolo, 2012, Skizzo Skillz, Guess Who, Spike, Tranda, Maximilian, Grasu XXL, Nane, Vescan, Doddy, Sub7, Nwanda, Axes, Underman, Samurai, Junk, Lian, 1QShapro, Nwanda, Mitza, Bitza, MarkOne, Kazi Ploae, frateleNORD, C-nyk, Exile, Mistic, Criss Blaziny, KaTaNa, Nimeni Altu', Raku, Flou Rege, Norzeatic, Omu' Gnom, Deceneu, Connect-R, Don Baxter, Lukone, Karie, K-gula, Arssura, Stress, Alex Velea, Smiley, Sonny Flame, INNA, Antonia, Andra, Raluka, Delia, Misha, Xonia.

| svartirhimnar a răspuns:

Shagrath, Alexi Laiho, Ozzy Osbourne, Chrigel Glanzmann, Anna Murphy şi Robert ''Robse'' Dahn.

| Neberius13 a răspuns:

Jari Mäenpää

| Chupulix a răspuns:

Bon Jovi (mrrr, imi place mult de el), George Michael, Andy Sixx, Avril Lavigne, Rihanna, Lindsey Stirling.