| nirvanacartof a întrebat:

Cati ani are Hannah Montana?

Răspuns Câştigător
| mileycyrus_2941 a răspuns:

Merie1234 deci:Miley Cyrus in primul rand nu este numele ei adevarat:numele ei adevarat este astabig grinestiny Cyurs:bun in a doilea rand Miley are 16 ani si are un catel bichon foarte foarte draguzzzzzzzz si ea este super tare cea mai tare imi place numele ei si o sa merg la concertul ei in bucuresti chiar daca sunt in suceava si eu o sa am un catel! ca catelul lui Destiny Cyrus. O YEHHHHHHHHHH o yeahhhhhhhhhhhhhh

169 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah are 16

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cati ani are hannah montana dar cred ca 16-17. dar totusi de ce apare pe you tube insarcinata? raspundeti-mi si mie ca nu inteleg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah Montana ce plictisitor are 16 daca nu ma gresesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

17-18

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti nu stiti ca Hannah Montana este aceeasi persoana cu Miley Cyrus, deci si Miley Cyrus si Hannah Montana au 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca are 17 ani!

| rafaelle a răspuns:

Terminati dracu cu destyni cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A ador si stiu ca are acum 17 ani stiu aproximativ totul despre ia si cui nu-i place hannah montana(mylei cyrus)sa isi isi vada de treba lui fiindca nimeni nu se pune cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa are doar 16 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

17 nai am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus are 17 ani face 18 in 23 noiembrie si atunci se marita imi place foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah Montana are 16 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16 Ani multi inainte, bafta pup mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am 10 ani sunt di comuna valea lunga din dimbovita si ma cheama theodora
iar acum sunt in franta in vacanta de vara dar hai sa trecem la subiect Hannah montana sau (Miley) are 16 ani dar inca nu stiu unde locuieste uni prieteni mau spus ca in Londra dar su stiu poate ca daca e vedeta are mai multe case pote ca si in Franta sau in mai multe tari multumesc larevedereeeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marie 1234 de unde sti tu care e numele ei daca stiai pe ea o cheama miley cyrus daca sti si ea nu vine in bucuresti si nu te mai da asa mare ca sti totul astea leai luat dupa internet.si da miley cyrus are 16ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place hannah montana si cred ca e o fata dragutzzzzzaaaaaa big grinbig grinbig grinbig grin, are un caracter super si dupa cate stiu eu are 16 ani si numele ei adevarat e miley ciruslove struck:X:X:X:X,big grin:dbig grinbig grin:*(sad*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montana are 16 ani mai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt Theodoa.Si Hannah Montana are 16 ani si numele ei adevarat este:Miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc Duau Elena Theodora. Sunt o fana Hannah Montana si da ea are 16 ani si are si un catelus foarte dragut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de prosti sunteti nici macar nu stiti sa vorbiti dar o faceti pe inteligentii aicilaughing "o yeaah"laughingnu te mai lauda atata draga ca nu te-a intrebat nimeni ce detii si ce ai sa facilaughinginvata sa nu mai fii asa antipatica si poate o sa te suporte si pe tine cinevalaughing)))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah are 17 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai adevarul e ca are 17 si implineste 18 nu va puteti uita pe net?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hana montana are 16-17 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Teo_3431 a răspuns:

Hannah Montana are 16-17 ani Teo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: