| nirvanacartof a întrebat:

Cati ani are Hannah Montana?

Răspuns Câştigător
| mileycyrus_2941 a răspuns:

Merie1234 deci:Miley Cyrus in primul rand nu este numele ei adevarat:numele ei adevarat este astabig grinestiny Cyurs:bun in a doilea rand Miley are 16 ani si are un catel bichon foarte foarte draguzzzzzzzz si ea este super tare cea mai tare imi place numele ei si o sa merg la concertul ei in bucuresti chiar daca sunt in suceava si eu o sa am un catel! ca catelul lui Destiny Cyrus. O YEHHHHHHHHHH o yeahhhhhhhhhhhhhh

169 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HANA montana are 21

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 19 ani este numele ei asa destyni hop cyrus fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog ori cine ai fi imi dai explicatii despre ea ce ii place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montana are 16 ani si este cea mai tare si super din lume o ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna hannah montanaare17 ani sunt foarte sigura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 16 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I love hannah montana! cand o sa dea concert la bucuresti o sa ma duc neaparat.in priumul rand numele ei este destyni hope cyrus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati anai /
catalina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are in jur de 16 ani. ddddddddddd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

29 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce sunteti asa de obsedati de hana montana sau de miley cati ani are atatea are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o iubi multt pe mylly cyrus.Stiu ca numele ei adevarat este Destyn Hope Cyrus.are 16-17 ani.Si imi place ffffffffff mult cum arata si cum canta. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montana are 16 ani este prietene mea stiu si engleza va dau idle ei mileyevoluata ne impacam foarte bine este cea mai buna prietene are o voce extraordinara sta in londra la holiwood are un catel care se numeste roky este foarte dragut si pufos sta la vila si are o casa superba cu piscina mereu ma duc la ea acasa si inotam in piscina eu am 14 ani si daca vreti mai multe informati adresa mea este deutza2k5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are pe la 16-17 ani sigur

| lunathemoon a răspuns:

Hannah Motana are 18 ani in 2010 avea 17 inar in 2009 16 cum spuneau i restul!

| LaChatte a răspuns:

Miley trebuie sa aiba cam 16 deoarece ea canta si muzici tari si mai sunt uneori sperioase si trebuie sa fie un pic mai mare big grin dar doar n-ai vazut un copil de 14-17 ani cantand asa? a sa-ti mai spun ca pe 23 nov face 18!

| Tha_Printesa_1995_vGeA a răspuns:

Hannah Montana adica Miley Cyrus are 18 ani si sta in Londra