| atn93 a întrebat:

Caut o melodie de dupa 2000 si inainte de 2004 cantata de o trupa asemanatoare cu eiffel65... canta un barbat cu vocea editata "love love". "love love love" ceva de genul. fundalul piesei cel putin frecventele joase seamana cu ale piesei ocean in desert de la class. piesa avea bass fain. o tot auzeam la radio dar nici o data nu am aflat cum se numeste. nu stiu daca am dat destule detalii. dau fundita pentru eventual raspuns castigator.

1 răspuns:
| lays a răspuns:

The beatles-all you need is love? sau plain white t's-hate(i really don't like you)big grinbig grinbig grin.nu-mi spun prea multe cuvintele astea... love love love.big grin