| Se7en_8639 a întrebat:

Caut o melodie in care sunt prezente o profesoara imbaracata in negru cu ochelari si niste eleve foarte dragute care isi ascut creioanele la un moment dat. Dansul profesoarei e foarte robotic, ritmul este foarte alert. Melodia incepe ceva de genu': "Ah, ah, ah-oh, oh, oh-eh, eh, eh" Cam atat stiu. Nu stiu daca am fost destul de explicit dar vreau sa stiu numele melodiei. Stie careva? Multumesc!

1 răspuns:
| ImmortalQueen a răspuns:

Stiu melodia da am uitat cum se cheama. Promit ca o gaseschee hee