| oky a întrebat:

Ce parere aeti despre baietii cu cercei ( in ambele urechi)?

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Unora le sta bine cu un cercel, sau cu doi ( dar intr-o singura ureche ). Cu doi cercei nu prea am vazut, si mi se pare exagerat. Dar daca tu te simti bine asa nu conteaza ce zic ceilalti. Se poate sa iti stea bine cu 2 in ambele urechi. Depinde de cum arati si cata incredere ai in tine.

| daniDeeDee a răspuns:

Si eu am happy si ma doare'n fund ce ce zic altii...

ia uite si la frustrata aia de @kIdO. offf...

| DoOdO a răspuns:

Cah...cocalari.sczbig grin

| miauu a răspuns:

Nu mii plac...
or parea ei cool pentru o pitipoanca ceva
dar pentru o fata mai normala nee.
am si eu un prieten si acnd ies cu el il pon sa si scoatalaughing
nu te face mai frumos. m-ai frumos ai fii daca nu ai avea freza si cercel

| LuS[z] a răspuns:

Mi se par dizgratiosi.Chiar nu-mi plac.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Este foarte urat.

| Jonsdottir a răspuns:

Conteaza ce zic altii? raised eyebrows Conteaza daca te simti tu bine si daca iti placewinking

nony
| nony a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta o data. Ce, nu ti-au placut raspunsurile si o repeti? Uite ca tot raspunsuri negative ai, ar fi cazul sa tii dai jos, nu crezi? raised eyebrows

| Specialist a răspuns:

Deja se cred femei happy vor sa puna ochii baietii frumosi pe ei sa fie... logic sunt gay astia care vor sa isi puna cercei. cerceii au fost facuti pentru fete...mai avem putin noi baietii si ne punem si oja si ruz si mergem la agatat straight face come on

| DeMentaa a răspuns:

Ca sunt niste gay tu?

| TeoIonela a răspuns:

Mi se par super ok(parerea mea).

| nobody_9468 a răspuns:

Nu in ambele, doar cu un cercel e mai ok...insa nu de aia rotunzi si mici, sta ca draculbig grin
bafta

| peanut a răspuns:

Tards in my opinion.

| aNoNN1m a răspuns:

In una k toti fraieriilaughing)e super ok in ambelewinking

| aNoNN1m a răspuns:

Daca tii dai jos si asculti de oamenii prosti esti mai prost decat eirolling on the floor

| bogdan1997 a răspuns:

Nu conteaza ce cred altii despre tine important e sa iti placa tie cum arati

| eusnualta a răspuns:

Smejeri!