| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia aceasta? Dar despre muzica de acest gen?
https://m.youtube.com/watch?v=N7piTcDllnY

8 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Hm, îmi place cum sună melodia. Și genul de muzică, deși nu e tocmai ce ascult eu de obicei.

| anonim_4396 explică (pentru Alyra):

Dar ce asculti de obicei?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Partea urâtă a muzicii rock. happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce vrei sa spui cu asta? Nu am inteles de ce e partea urata

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu văd niciun fel de artă și nicio emoție transmisă în acele răgnete. Muzica asta ar trebui să facă.

| VictorFenrir a răspuns:

Sincer nu ma asteptam sa fie o melodie black metal.Melodia este ok cat despre genul black metal este unul dintre genurile mele preferate de muzica.

| anonim_4396 explică (pentru VictorFenrir):

Nu ti se pare ca e prea exagerata, adica felul in care tipa?

| VictorFenrir a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,pentru ca in genul asta se tipa mult laughing))