| Stell99 a întrebat:

Ce parere aveti?

https://m.youtube.com/watch?v=2LC-t3CmG4I

laughing

4 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Un crestin "talentat".
rolling on the floor

| LordBolton a răspuns:

Imnul religiosilor de la aceasta categorie rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Autotune "nu va moare".

| Nitroblast a răspuns:

Auto-tune deranjant, instrumental care, dupa parerea mea, e unul generic, slab, versurile sunt mult exagerate. Zici ca face manele in care inlocuieste "sa moara dusmanii" cu "sa moara ateii" si "am nu stiu cati bani" cu "ma iubeste Dumnezeu cel mai mult". Daca vroia sa faca ceva, trebuia sa inceapa cu ganditul si abia apoi un hate, si ala mai inteligent.