| AlexAntonescu a întrebat:

Ce parere aveti despre muzica metal?

Răspuns Câştigător
| Pebbles a răspuns:

Mie mi se pare foarte tare.

6 răspunsuri:
| EnterSandman a răspuns:

Hei,eu traiesc pe asa ceva, iubesc heavy metal, si toate subgenurile big grin

| Termopile a răspuns (pentru EnterSandman):

Cum ziceam mai sunt și din ăștia care ascultă metale, țigani fură metale ei le asculta și le place. Acum lăsând gluma la o parte heavy matal este doar gălăgie cine vrea muzică adevărată ascultă muzică adevărată, cine nu ascultă metale și / sau Salam ( aici mă refer la Florin Salam) sau ma rog Nicolae Puță ( Puță de maimuță) Adrian Copilul Cărbune sau Minune (Și scriu Minune cu vomă în gât). Nu vreau să te simți prost sau ceva, dar heavy metal și altele de genu nu sunt muzici adecarate. În 2019 muzica bună se găsește foarte rar dar dacă ști unde să cauți e simplu

| DakotaRoyse a răspuns:

Cea mai bună invenţie a omului de până acum. Asta după electricitate laughing

| Sn00pY a răspuns:

Own!

| Termopile a răspuns:

Eu nu ascult metale eu ascult muzică adevărată, acum dacă voi ascultați metale e treaba voastră. Acum lăsând gluma la o parte eu nu ascult metal ascult muzică adevărată, metalul e doar gălăgie aiurea și fără sens.

| yubitha_9737 a răspuns:

Iti provoaca dureri de cap. sad