| MissCreepypasta a întrebat:

Ce parere aveti despre Nicki Minaj? Va place(cum canta,daseaza,cum arata, videoclipurile ei etc)? happy

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Pe langa faptul ca e oribila, mai si canta prost.

| Ashadow a răspuns:

Nu,ce-i aia, pe ea nici n-o vezi de dorsal, nu, pai sunt pline de ea cantand si dansand deci nu.

| Crucified a răspuns:

Piţipoancă borâtă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Artificială. Made in China.
Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are mesaje complet antisociale fără să își dea seama, e urâțită și nu urâtă, reprezentantă a cancerului societății de azi.

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

E hidoasă nu urâțită.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Mă refer că, fără solar, fără machiaj, fără silicon și fără haine ca acelea pe care le poartă ea, ar putea arăta a om.

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

E hidoasă și fără alea. Și la corp, și la față.

| Mayastoasa a răspuns:

PREA BARBIE. Punct! laughing