| PaulMacca a întrebat:

Ce parere aveti despre THE BEATLES? Cat mai multe pareri... happy

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E una din trupele mele preferate. Poate chiar trupa preferata, cu exceptia momentelor cand descopar o trupa noua si prefer sa ma afund in muzica lor.
Imi plac pentru ca imi dau un vibe de prezenta de spirit si acceptare a ceea ce este.

| PaulMacca explică (pentru Bacemi):

Multumesc pentru raspuns! Exact aceea sunt si eu... The Beatles se afla in capul listei trupelor mele preferate. Ii ador, pur si simplu, pentru muzica lor...

| Bacemi a răspuns (pentru PaulMacca):

Deci n-as putea spune care e melodia mea preferata de la ei. Toate sunt faine. Ce alta trupa ar scoate o melodie de genul asta: https://www.youtube.com/watch?v=Tzb5QABCmak? :)

| PaulMacca explică (pentru Bacemi):

Da, intr-adevar... Si eu am melodii preferate de la ei, multee. De exemplu Michelle sau While my guitar gently weeps scrisa de Goerge. Si lista poate continua la nesfarsit...

| J0B0MAT a răspuns:

Niste oameni foarte talentati care si-au pus sufletul in ceea ce au facut.

| Sociopat a răspuns:

Nu-mi place

| PaulMacca explică (pentru Sociopat):

Te a supara daca te as intreba "De ce?"? Din simpla curiozitate...

| Sociopat a răspuns (pentru PaulMacca):

Pur si simplu nu-mi plac. Ii respect pentru ceea ce au facut dar muzica lor nu-mi place.

| Neberius13 a răspuns:

E foarte simplu, cand vine vorba de Beatles exista doua categorii de oameni: Cei carora le place si cei ignoranti ce n-au ascultat niciodata si considera ca-i muzica de mosnegi.