| rockbluesman a întrebat:

Ce parere aveti despre The Beatles

Răspuns Câştigător
| AidaWhite a răspuns:

Stiu trupa, dar nu sunt fana a lor. Prefer mai mult Scorpions sau AC/DC daca e vorba de trupe legendare

| rockbluesman explică (pentru AidaWhite):

La fel

| Neberius13 a răspuns (pentru rockbluesman):

Beatles sunt absolut geniali, nu imi pot imagina motivul pentru care cineva ar prefera AC/DC. Si prin asta nu spun ca AC/DC sunt o trupa rea, dar Beatles sunt pur si simplu intr-o alta liga. Cei de la Scorpions se mai pot compara. Oricum, parerea mea despre Beatles? O trupa absolut geniala, n-au ajuns faimosi degeaba.

| rockbluesman explică (pentru Neberius13):

Adevarat