| MissAnonymous a întrebat:

Ce parere aveti despre One Direction?happy
Care este preferatul vostru? big grin
Eu ii iubesc pe toti in egala masura :3...
#Directioner here.

Răspuns Câştigător
| adeliz a răspuns:

Mie imi plac cei de la One direction. Nu pot spune ca am un preferat, dar le ador cantecele. Trebuie sa recunoastem ca au talent si chiar se potrivesc la voci. Pe langa alti cantareti, au ceva in plus: stim ca e foarte dificil sa canti in grup si ei reusesc sa se completeze perfect. Sincer, eu nu mai cunosc sau cel putin nu mai ascult alta trupa formata numai din baieti.

| MissAnonymous explică (pentru adeliz):

Same here. Sunt foarte talentati si au muncit ca sa ajunga unde au ajuns. Pe mine ma deranjeaza ca multi ii jignesc, spun ca nu au voce, ca sunt un nimeni, ii fac gay, ratati. fara sa stie niciun lucru despre ei straight face si dupa parerea mea fac asta doar pentru ca nu vor ajung eniciodata ca ei. xx Eu am mai ascultat Union J, The Wanted. dar nicio trupa nu m-a impresionat in afara de 1D. Baietii astia sunt perfecti

| adeliz a răspuns (pentru MissAnonymous):

Asa....fiecare are propriile pareri, dar din pacate, altii nu vad ca ei chiar stiu sa cante ci gata! cum apare ceva nou nu le mai convine. Asta tine un pic si de invidie ( cum ai spus si tu), dar nu ii inteleg pe acestia: de ce sa critici persoanele talentate? Daca crezi ca e asa de usor sa ajungi un star, fa-o si nu mai comenta asa aiurea. Parerea mea...

| MissAnonymous explică (pentru adeliz):

Adevarat! Daca cel putin ar fi cantat si ar fi ajuns unde au ajuns ei, nu ar mai fi asa suparator, dar totusi."haterii" se leaga de persoane doar pentru ca asa e la moda, pentru cali se pare inteligent si pentru ca stiu ca nu vor ajunge niciodata ca ei, astfel incearca sa-i darame. In fine, gusturile nu se discuta, doar ca nu suport sa se lege de ei. Daca nu-i place sa nu asculte si gata, nu mai mult.

8 răspunsuri:
| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Sunt foarte draguti, si au muncit sa ajunga unde au ajuns. Preferatul meu e Zayn.

# Forever Directioner

| Valentinaaarose a răspuns:

Baietii arata bine in afara de Liam care isi schimba incontinuu freza si acum e chel straight face Eu nu sunt fana deoarece nu canta cine stie ce spectaculos..Acum pe piata sunt o gramada de vedete noi cu voci asemanatoare si te plictisesti. Exact ca ei!

| MissAnonymous explică (pentru Valentinaaarose):

Fiecare cu parerea lui, apreciez ca nu-i jignesti cum fac foarte multistraight face Mie mi se pare ca toti arata foarte bine, iar Liam si-a donat parul. Daca nu le stii povestea, nu ai cum sa fi fan.Dar baietii sunt talentati si au muncit sa ajunga unde au ajuns.Trebuie sa simti mesajul pieselor lor, pentru a le intelege si pentru a le iubi. #Gusturile nu se discuta x

| adeliz a răspuns:

Multumesc pentru funda!

| BiaaMikaleson a răspuns:

Ahm..nu imi, nu au talent.Ii iubesc, au o voce de milioane, trilioane, catralioane..Cum sa nu iubesti ciumpalacii aia? Preferat? Ii iubesc pe toti, dar am crush pe Nialler..My irish boy.:3