| Sensitive a întrebat:

Ce trupe de rock ascultati? vreau cateva exemple,dar nu rock d-ala de te dor urechile cand asculti, vreau trupe ceva gen Evanescene sau Three Days Grace.

12 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

BUnă
te-a părăsit cumva prietenul? happy

| Fantastic7 a răspuns:

30 seconds to mars.

| Summoning a răspuns:

HeiligKreuz ti-a raspuns cel mai bine la intrebare ar trebui sa ii dai o funda

| Sensitive explică (pentru Summoning):

Nu inteleg ce se intampla pe TPU, cum sa i dau funda daca a zis ca nu merit? si nici faza asta n am inteles o, cum adica nu merit? doamnee numai ciudati pe netul asta

| Holocaust a răspuns (pentru Sensitive):

Mai detaliat, vrea să spună că asculţi nişte trupe nasoale rău. Tipul are la avatar Megadeth şi tu ceri trupe gen Evanescence.:))Nu se compară...
http://youtu.be/x6udp_WbJ-I

| Summoning a răspuns:

In fine... poti asculta deep purple, pink floyd sau bon jovi

| Dixieee a răspuns (pentru Summoning):

Nu garantez ca-s pe gustul ei. laughing

| Dixieee a răspuns:

Pff..mai largeste-ti orizonturile.
Si ca sa raspund si la intrebare cred ca te referi la alternative rock, so google it.
Dar nu meriti, anyway.

| justlikethat19 a răspuns:

Ai putea incerca We are the Fallenwinking seamana mult cu Evanescenehappy

| DiditsSa a răspuns (pentru justlikethat19):

Chiar ca seamana mult cu Evanescence