| Dollicious a întrebat:

Ce ziceti, Lady GaGa e barbat?thinking cine ma convinge de raspunsul lui/ei, funda

Răspuns Câştigător
| Bacteriuță a răspuns:

Tu ai vazut poze cu ea in tineretea ei? si atunci mai canta tot asa, in chiloti si sutien. uita-te la ele si ai sa vezi tongue

5 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Teoretic nu e barbat. Din moment ce candva a fost barbat si si-a facut schimbare de sex, acum e femeie. tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Bya132 a răspuns:

Cine zice ca e om?!
Dara' mite femeie sau barbat?!

| Curiosuuuuuuuuuuuuul a răspuns:

E femeielaughing du-te si controleazorolling on the floor

| doglover a răspuns:

Lady Gaga nu s-a bucurat niciodata de o faima de fata cuminte. Cel putin nu in ceea ce priveste alegerile vestimentare. Dar, atunci cand credeam ca nimic nu ne mai poate surprinde la ea, cantareata a dat lovitura din nou. Cu un par scurt si brunet, excentrica artista a pozat ca barbat. Iar unii s-au grabit chiar sa afirme ca ii sta mai bine in postura de. domn. Acum prin multe operatii estetice safacut o femeie. Miilioane de fanii au fost uimiti dar si dezamaagiti! hai da-mi fundalaughing