| andrutza_5118 a întrebat:

Este adevarat ca Lady Gaga a fost barbat? Eu am auzit de la niste prieteni! Voi c ziceti?

9 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu este adevarat, sunt doar speculatii...

| medgirl a răspuns:

Totul e posibil...insa parerea mea este ca sunt doar barfe!

| εїз a răspuns:

Normal că nu este adevărat, sunt doar speculaţi.

| CokoStar a răspuns:

Eu citesc zilnic stirile despre ea si intr-un interviu a spus ca are 2 organe adica e heterosexuala in niciun caz barbat.

| roberta_3262 a răspuns:

Nu e adevarat ca a fost barbat.laughingSunt tot felul de barfe aruncate de oameni care nu au ce face.Toate vedetele au cate o barfa din asta "rea".

| ELD a răspuns:

Nu poti sa stii nimic, multi spun ca a fost barbat, multi se impotrivesc.Nu sti dupa cine sa te ieioh go on. Important ca e Lady Gaga si nu e Man Gogulaughing, nu? Eu totusi nu cred ca a fost, sunt niste subiecte deschise din invidie probabil.

| ~(●.●)...тαηуσσтzα...(●.●)~ a răspuns:

Pai... nu prea sunt sigura.
Am auzit si eu ceva pe la colegi, am vazut pe internet, dar, nu prea cred.

| ♫ Zย ς ķ α ♫™ a răspuns:

Eu una am auzit ca e bylaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Gaga a fost si este ce vrea ea sa fie.
Si doar ea stie. Mi-ar place sa ii citesc gandurile laughing