| Whatthehell66 a întrebat:

Ceva siteuri de melodii triste stiti? Please. Dau fundasad

Răspuns Câştigător
| Frumusete a răspuns:

Mai, ar fi site-ul asta, dar sunt melodii de prin anii 70-90. Ai o lista cu 800 de cantece http://worldssaddestsongs.com/. Personal iti recomand sa cauti pe youtube diferite sintagme cum ar fi: top sad songs: http://www.youtube.com/results?search_query=top+sad+songs&aq=f, sau altele de genul. Daca voiai romanesti iti recomand: telefonul nu mai suna- sarmale reci, gaz pe foc - adio, conexiuni -tu

4 răspunsuri:
| Whatthehell66 explică:

Merci mult

| axel007 a răspuns:

Bullet-abravia, bullet-a fost o data, tiesta-piesa pentru ea, massari-real love, beyonce-broken hearted girl, timmy t-one more try, T. I ft Justin Timberlake - Dead and Gone, thalia-no me ensenaste, 3 sud est-alaturi de ingeri, Eminem feat. Rihanna - Love the Way You Lie... cam atatea stiu sper sa iti fie de ajutor.

| BOGDAN a răspuns:

Asculta veselewinking

| Nelutsa a răspuns:

Cauta pe Trilulilu