| LolaKissTheGirl a întrebat:

Chiar acum cateva minute cand era reclama la Fermier Caut Nevasta pe PrimaTv, a fost reclama Disney Magic Week [aia cu cele 7 filme Disney intre 20-26 decembrie] si canta o melodie care sigur se numeste Santa Claus Is Comming To Town. Am auzit-o si anul trecut la radio, dar nu stiu ce melodie este.

Intrebarea mea este: stiti cine o canta?

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Este un colind din SUA dar il canta si Mariah Carey, Bruce Springsteen si multi altii. uite aici un link: http://www.youtube.com/watch?v=XaVtSHrP888