| AndreeaGabriela2001 a întrebat:

Care este iubita lui Justin Bieber

11 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Selena Gomez

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

JB nu are iubita ci iubit daaa e gay de aia il si cheama Justin gayber

| Diana_6198 a răspuns:

Pai nici eu nu stiu , am luat alaltaieri 2 reviste:
-popcorn si ok, in popcorn scria ca cica justin bieber s-ar fii cuplat cu miley cyrus si in ok scria ca ica s-ar fii cuplat cu selena gomez. Nu mai inteleg nimic, nici eu.

| Papusha_2398 a răspuns:

Selena Gomez

| JustOneGirl a răspuns:

Selena Gomez... (p.s. ai uitat sa pui semnul intrebarii... happy )

| lory_6894 a răspuns:

Selena gomez:X

| oanadragutza a răspuns:

Selena Gomez

| lookysim a răspuns:

Dupa presa, este Selena Gomez.

| AndreeaGabriela2001 explică:

Nu cred ca este selena gomez.

| AndreeaGabriela2001 explică:

Multumesc.Din cate am auzit Selena Gomez i-a furat iubitului lui Miley Cyrus care era Justin Bieber.Acum ce sa mai cred.

| AndreeaGabriela2001 explică:

Pai da dar multi oameni spun ca Selena Gomez i-a furat iubitul lui Miley Cyrus care era Justin Bieber sau altii spun ca Justin Bieber este cu Miley Cyrus sau cu Selena Gomez ce sa mai cred