| Ana00005 a întrebat:

Cum iti poti dezvolta urechea muzicala daca nu ai mai deloc (nu ma refer la instrumeste, ci pentru dj)?
Multumesc.

3 răspunsuri:
| Nicu02 a răspuns:

Stai langa un dj si spune-i sa te invete si pe tine tot ce stie! Si du-te mai des la el sa te invete foarte bine ca sa stii si tu!

| Ana00005 explică (pentru Nicu02):

Am gasit un curs cu plata, dar nu stiu daca o sa ma accepte daca n-am ureche muzicala, in rest cu echipamentul ma pot descurca.

| Nicu02 a răspuns (pentru Ana00005):

AAAA, stai linistita asta depinde de tine daca ai ambitie sa faci asta daca ai eu cred ca vei reusi! Mult Succes!