| Dorinovic a întrebat:

Cum se numeste melodia aceia pe care o canta Adrian Minune in care spune ca danseaza si parchetu? Vo rog daca se poate si un link.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| giuly a răspuns:

Mori! Tăvăleşte-te!

| Intruder19 a răspuns:

Sigur nu era intr-o reclama la parchet?

| Dorinovic explică:

Ce intrebare am pus eu si ce raspunsuri ati dat voi.
Nu pot sa cred asa ceva, aici pe TPU.
Sunteti niste animale salbatice!

| Dorinovic explică:

Heeey da' nu v'a cerut nimeni parerea,doar v-am intrebat cum se numeste...ce era asa de greu? Asculta cine ce vrea, nu o sa spune'ti voi la nimeni ce si cum sa asculte, adica ba o sa spune'ti doar ca nu o sa va asculte.
Doamne asa oameni nu am mai vazut gata uuu morii... pentru toti care ati raspuns penibil vedeti avataru meu.

| Dorinovic explică:

Heeey da' nu v'a cerut nimeni parerea. Asculta cine ce vrea, nu o sa spune'ti voi la nimeni ce si cum sa asculte, adica ba o sa spune'ti doar ca nu o sa va asculte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu, ăla cu ochelari de soare-n casă. Te`n Minunea mă-tii, please!

| Elenik a răspuns:

Si se mai zice ca romanii nu au umor. laughing

| siminasimina a răspuns:

Ba nu va bateti joc de el fiecare cu ce-i place... adica am o prietena care este manelista si eu si punkerita manele+punk=devil dar eu ma inteleg fuarte bine cu ea si daca asculta alt gen de muzica... ca de exemplu LastChance el asculta rock eu ascult punk si tot felul de muzici cand nu exista rocku si punku cum ascultati muzica pe vremea aceea? erau numai manele.

| assassin_9775 a răspuns:

.manelisti = specie cu mari probleme la glanda sudoripara, care sufera grav intreaga lor viata de grandomanie cronica. Se intalnesc cam peste tot (ca si insectele), iar secretia lor denumita sugestiv "manele" produce o toxina ce afecteaza grav aparatul auditiv

| SandaraPark a răspuns (pentru assassin_9775):

Likeeee boss rolling on the floor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru assassin_9775):

Voi romanii v-ati omorat presedintele de craciun mai termina cu rasismul asta