| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Daca Justin Bieber ar fi in varfu` unei cladiri gata sa sara!, cate fete ar lesina in acel moment?

Răspuns Câştigător
| juststtefana a răspuns:

Aoleo...
eu clar NU! mai bine iau un scaun, o punga mareee de popcorn si o sticla de Pepsi; dupa care as striga cu o portavoce N-AI TUPEEEU! rolling on the floor as mai aduce si o boxa gigantica si numa electronica le-as baga la fanele lui; electronica si rock \m/!

181 răspunsuri:
| Do_3377 a răspuns:

Nu stiu...stiu ca NU sunt una dintre elelaughing

| AudImagini a răspuns:

Multe cred ca ar lesina de fericire ca moare + eu!

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Nu va inteleg ce aveti cu el.Nu ascult muzica lui, nu sunt fanul lui, sunt doar un om caruia nu ii pasa de ce face el. Ce v-a facut? V-a luat casa? V-a omorat parintii? Ce a facut el? Cu ce e vinovat? Dupa voi asta e mai ceva ca anticristu, e ca un Hitler-Anticristo-luciferus-benLaden-sacalu-ceausescu.

| EvangelineDS a răspuns:

Hai ma nu ne mai da sperante false eu chiar credeam ca va sariicrying

| FeelTheRainbow a răspuns:

Cand o sa se`ntample o sa am grija sa fiu langa el ca sa-l imping.Asa sigur nu mai scapalaughing

| IlegalSmile a răspuns:

Cred ca nicuna laughing

din paretea mea sa sara sa se duca laughing

| fanJBfan a răspuns:

Stii ce e tarelaughing chiar in mom asta asc mel ca el... :X:X nu sunt fan infocat, dar as plange daca ar murisad

Răspuns utilizator avertizat
| OrochiFan a răspuns:

Ceeee?! ati innebunit? si o sa ratez momentu cand toate fanele infocate lesina, el se arunca si moare?! Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
big grin

| RockOut4ever a răspuns:

Ati innebunit lumea cu Justin Bieber. Chiar nu gasiti pe altcineva? Eu una is satula pana peste cap de el.

| Mellie00 a răspuns:

Doamneeee
Eu sincer l-as incuraja s-o faca, biberon e un prost si muzica lui e de 2 lei ca si el, in plus dupa cum a zis DarKMirrOr o punga de popcorn si o sticla de pepsi ar fi o nemaipomenita ocazie de a-l vedea pe biberon ZDROBIT!rolling on the floor

| Mikiidutsaa a răspuns:

Phah, Justin Bieber?! poti fii convins ca eu l'as impinge.winking laughing

| Andy04 a răspuns:

Toate fanele lui.
Cred ca sunt peste 5 milioanelaughing

| YepIsSuspended a răspuns:

Cred ca 90% dintre fetele de pe intreaga planetahee hee

| DarkShaodw1 a răspuns:

Multe...laughing
Printre care nu si eu: eu l-as incuraja din toata inimaalaughing

| AnemonaP a răspuns:

Cred ca ar lesina cu sutele in afara de mine laughinglaughinglaughing eu as strigabig grinaaaaaaaaaaaa, Uraaaaaaa, Daiiiiii drumuuuuuuu, arunca-te!

| Noonee a răspuns:

Toate care ar fi prin preajma. mai putin eu laughing

| Diana06 a răspuns:

Eu una nudevil

| acestaesteunnume a răspuns:

Cred ca toate fanele!laughing Inafara de mine, care l-ar impinge; x; x laughing Si da... l-ar mai si injurasmug laughing

| Shawty a răspuns:

Eu NU!
M-asi alatura lui DarKMirrOr cu o punga de popcorn laughing

| Debbiee a răspuns:

Eu una nu laughing
Justin Bieber ii destul de dragut big grin Dar are o voce de fetitsaaa :-&
Si ma gandesc ca tuuate obsedatele =]]

| Andre95 a răspuns:

Mi-as lua un scaun, un megafon, o punga mare cu floricele si o sticla de Sprite si as striga : "Coae, stiu ca poti s-o faci"

| lollyd a răspuns:

Eu n-as lesina dar m-as urca pe cladire si l-as convinge sa nu o faca nu l-as lasa.Nu as sta ca prostele sa vad cum sa omoara

| PredatoR a răspuns:

Majoritate fetelor pana in 12 anilaughing

| Pitic a răspuns:

Ce atata zarva pentru ala
ce tot aveti
e un tanc mai e si urat phbbbbt
stiu eu cateva fane de ale lui stau prin fata blocului si au maxim 10 ani si il idolatrizeaza si pe asta si pe Hanna Montana laughing) domane rolling on the floor) parca ar fi un Alex Velea :X :X

| Aly359 a răspuns:

Eu sunt fana dar nu infocata asa ca nu, nu as lesina.

| PrincessConsuela a răspuns:

Cum spuneam, se poate lesina si de raslaughing) p aici asa vad ca elaughing

| lila_7629 a răspuns:

Pai eu si my BFF :suc popcorn gustari din astea si scaune si:NAI TUPEU ESTI FRAIER:p

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Chiar nu imi pot imagina.

eu mi-as luat un fotoliu, suc, popcorn si as striga cat pot eu de tare : nai tupeuuuuuubatting eyelashes

doamne de ar fi adevarat day dreaming

| DanDannn a răspuns:

@Trăie
bine spus laughing
Justin biber e fanii mei! (lol, wtf, mori justin! )
justin biberon
"Sunt justin biberon si va prezint inima de taran" laughing
deci...cam toate fetele posedate.