| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Daca Justin Bieber ar fi in varfu` unei cladiri gata sa sara!, cate fete ar lesina in acel moment?

Răspuns Câştigător
| juststtefana a răspuns:

Aoleo...
eu clar NU! mai bine iau un scaun, o punga mareee de popcorn si o sticla de Pepsi; dupa care as striga cu o portavoce N-AI TUPEEEU! rolling on the floor as mai aduce si o boxa gigantica si numa electronica le-as baga la fanele lui; electronica si rock \m/!

181 răspunsuri:
| pissy_3104 a răspuns:

Eu nu! rolling on the floor))
il detest pe acest "tip" cu voce pitigaiata rolling on the floor)) [ nu m injurati! on the phone

| ea_6589 a răspuns:

Eu nu!

| smashedblackfox a răspuns:

Eu as da o petrecere ca am scapa de el

| Gumadependenta a răspuns:

Ar fii cea mai fericita zii din viataa meaa:X:X asii fii cea mai fericita sa dispara straight face creeatura aiahee hee si uite ca sunt fata si imi vne sa :-& cand aud d alastraight face

| siminutzza a răspuns:

Cred ca 99% ar lesina dar eu as striga na-i tupeu sa sari tonguetonguelaughing

| Lilia2621 a răspuns:

Nustiu cite, dar eu sigur nu as lesina

| Puffy_1082 a răspuns:

Ce flatat s'ar simti JB daca ar vedea astalaughing Nici nu s'ar gandi sa se mai arunce la cata bucurie ar provoca.asta nu are tupeu sa se arunce nici de pe scena... d'apai de pe o cladiretongue

| WinterSoldier a răspuns:

Il urasc pe Justin Bieber. Dar na-re cum sa se arunce deoarece pierde faima.Eu m-as urca frumos pe blocul de unde se arunca si il imping.
Sau imi iau un scaun si popcorn si ma uit la spectacolul amuzant!

| andreeeeea a răspuns:

Multe. dupa care o tara intreaga l`ar plange
aiureaoh go on
e doar un star ca oricare altustraight face

| denisinho32 a răspuns:

Eu nu, as prefera sa stau cu sniperul si sa-l nimeresc in cap cand cade ( scuze de idee pentru cei care ii sunt fani) a da, nimeni nu o postat pana acum ca ar lesina laughing)

| Adeeliiina a răspuns:

9999999999999999999999999999 de katralioane

| aLinux a răspuns:

Bunicamea, find ca e fata mare!

Răspuns utilizator avertizat
| Bizzareq1 a răspuns:

Cu siguranta nu eu. E naspa sad

Răspuns utilizator avertizat
| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Sunt multe dar cunosc si multe care ar zice ca n-are tupeu printre care si eu

| XxMALVIxX a răspuns:

Nu stiu' din astea!rolling on the floor

| DOGinthecartie a răspuns:

Pt un ciudat ca ala nu cred ca si-r sacrifica nici-o fata mai ales eu. Justin Biber e doar un obsedat

| ame93 a răspuns:

Mare pagubabig grin daca sare ce?laughing

| ScorpyutZa a răspuns:

Nu stiu cate. dar sunt sigura ca de lesinat vor lesina sigurlaughing

| Cortex a răspuns:

N-ar apuca sa sara ca l-as omora eu inainte

| Bii26 a răspuns:

99, 99%, iar eu nu sunt una dintre acelea.
Eu i-as zice:N-ai tupeu!laughing

| WayToManySuckers a răspuns:

Dintr-un milion de fani, numai 2 ar lesina, 6 ar muri, 2 s-ar speria si 999. 990 s-ar pune langa cladire ar sta cu mainile ridicate si ar striga : "Bieber este al meu, eu il prind", din moment ce toti se bat intre ei care sa-l prinda, Justin ar cadea de asfalt, ar muri, apoi ar urma o sinucidere in masa.

Hilar, nu ti se pare?

| Mus1k a răspuns:

@Claudiu mi-ar place foarte mult sa fie adevarat ce spui tu:X:X. Eu fiind baiat si avand o prietena care e fana :@:@, M-as urca si eu si l-as impingeeeelaughing. Apoi as cobori jos si mi-as lua o sticla mare de cola vazandu-l LAT si MORT devildevildevildevil.

As fi totusi trist pentru ca si prietena mea va plange cred... dar da-l dracu :@.laughing

| Ioana_8454 a răspuns:

Cel putin eu mi-as lua o punga de popcorn si as savura momentull.laughing
O gramaddaa de faneeoh go on milioannne.winking

| xamix a răspuns:

Dal draq de poponar

| AngieT a răspuns:

Toate pustoaicele fara creier happy

| anaisu a răspuns:

Eu una mi-as lua si ochelari 3d si o punga de popcorn tipand cat ma tine gura nai tupeu...nai tupeulaughingrolling on the floor

| IOANAio9 a răspuns:

Mai bine sa nu sara ca daca isi pierde laptele dup aceea nu le mai place fetelor de el!laughingrolling on the floor