| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Daca Justin Bieber ar fi in varfu` unei cladiri gata sa sara!, cate fete ar lesina in acel moment?

Răspuns Câştigător
| juststtefana a răspuns:

Aoleo...
eu clar NU! mai bine iau un scaun, o punga mareee de popcorn si o sticla de Pepsi; dupa care as striga cu o portavoce N-AI TUPEEEU! rolling on the floor as mai aduce si o boxa gigantica si numa electronica le-as baga la fanele lui; electronica si rock \m/!

181 răspunsuri:
| Pauleboy a răspuns:

Cateva.
off-urat ca iti faci reclama prin post-urile altora.

| oanamk22 a răspuns:

Eu clar nu!

| HelloKitty_9514 a răspuns:

Eu asi lesina baalaughing de fericirelaughingca se aruncahee heeda-l inkolo de,, pitziponc'' se trezi si asta mare vedeta peste noapte

| Anablondyi a răspuns:

Da

| VooDau a răspuns:

Adica scuze pentru ce scrisesem mai devreme asa erau niste zvonuri. Dar acum cred ca nu sunt reale.Si totusi unele fete cred ca e frumos.

| alina_7878 a răspuns:

Multe...
da nu eu

| AleX_4541 a răspuns:

Eu as zice, N-ai tupeu sa sari N-ai tupeu, lool ca nu are tupeulaughing), As vrea sa sara de pe zgarie nori in cap.

| OrangeJuice a răspuns:

M-as duce sa il imping si dupa l-as privi sadica picand in cap, strivindu-si peruca de poponar.Nu cred ca am atata noroc. poate il impusca cineva sau macar il bate cand vine in Romania.

| blamefire a răspuns:

Eu NU sunt sigur una dintre ele!
e un frumusel, dar nu lesin dupa el...
are dreptate andy04...peste 5 milioane, sigur...big grinlaughing

| Noemy99 a răspuns:

Muuuuulte.cred...dar eu nu as lesina chiar daca imi place cum cantabig grin.+ca nu stiu dc ar sari el de acolo. poate ca e el mai nebunatic dar nici chiar asalaughing

| MelodySirena a răspuns:

Pai...nu chiar toate fanele adica toate fanale dar in afara de mine care as muri pe loc sau mas duce dupa el!

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Oooo ar fi super eu as fi acel 1 % care ar lua un ceai la terasa strigand " hai sari nu ai tupeuuu fricosuleee " rolling on the floor ce sa-i faci daca adolescentele nu inteleg ca cei din jurul lui beber fac banii si seama lor happy

| Geeeo21 a răspuns:

Stiu eu! 165415671567127681576785736755785727635837947365654686836 de fetebig grin

| baby_4423 a răspuns:

Eu i-as zice ''aruncate ma doare undeva''

| Macriii a răspuns:

Cu siguranta eu nu as lesina...nu stiu ce vad unele fete la el e doar un pusti de 16 ani care nu are ce face.pssttt diin cate cred eu si din cate am auzit Justin Bieber nu exista e doar un batran care este costumat intr-un baiat stiu si eu nu situ daca e adev sau nu dar asa am auzit
deci nu sunt o fana infoacata de fapt nu sunt deloc fana
I HATE JUSTIN BIEBER!

| Adinutza_7662 a răspuns:

Eu as lesina :X laughing

| flyuuuuuuuu a răspuns:

Nu stiu de astea laughing

| ConnY a răspuns:

Eu i-as spune :sari macar scapam de tinerolling on the floor

| iulia1996 a răspuns:

Ar fi fain sa sara cand ma gandesc ca colegele mele no sa se mai laude si sa vb despre el. eu chiar m-as bucura sa sara:p.(si apropo il urasc). p:p:p:dhappy

| Rexassj a răspuns:

Eu as zice sari ma n-ai tupeu sari dragatule

| Rexassj a răspuns:

Aaa si cand ar muri as lua perna si hainele lui si leas vinde cu 5 milioane de dolari

| Rexassj a răspuns:

Aaa si cand ar muri as lua perna si hainele lui si leas vinde cu 5 milioane de dolari!

| SweetyNuta a răspuns:

Eu sunt sigură că n-aș leșina...Nu mă dau în vînd după Justin, nu-l urăsc dar nici nu-l iubesc. Să se întîmple asta nu m-ar afecta absolut deloc. Lasă să fie!

| AnToNiKa_7758 a răspuns:

Eu m-as pune putin mai incolo de cladire pe un scaun cu niste popcorn, si niste suc, si as spriga "N-ai tupeu".

| Conophidă a răspuns:

HAndbal are mare dreptate chiar ce va facut el? HAndbal esti destept adica...sad)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe, printre care si eu, muta de uimire ca dezaxatu` ala si-a pus in gand sa`si ia zilele.
Daca nu lesin, urc langa el si`l arunc eu ca sa aiba caderea cat mai grea, poate nu se mai ridica de acolo si scap lumea de un tampit.
Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O trimit pe maicaţmea sa imi ia o punga de popcorn, PEPSI, si as striga in gura mare: "nu ai tupeu frate."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate waiii ce intrebare normal ca toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca toate... cel putin eu.