| elenasimo a întrebat:

De ce nu imi merge youtubul? adica cand deschid o melodie mu ma lasa sa o ascult. se intrerupe si daca vreau neaparat sa o ascult trebuie sa dau de multe ori refresh la pagina... dar uneori nici asa nu pot sa ascult.si adobe flash player il am. Ce pot sa fac ca sa imi mearga iar bine?[cel mai bun raspuns primeste fundaon the phone

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

De incarcat se incarca videoclipul? Daca nu se incarca ->>> Verifica ce spatiu mai ai disponibil in C ->este posibil sa nu mai ai spatiu. (arunca la cos ceea ce nu-ti mai trebuie sau muta in alta partitie decat C - nu uita sa arunci si cosul de gunoi)

| elenasimo explică (pentru neluL):

Nu se incarca.dar am sters tot ce nu imi trebuia si tot nu mergecrying

| neluL a răspuns (pentru elenasimo):

Ce spatiu ai liber in partitia C? Ce browser folosesti?