| jojoloveSHINee a întrebat:

Hei! ce parere aveti despre trupa SHINee? care este membrul vostru preferat? eu il ador pe jonghyun! imi puteti spune o melodie care va place?

Răspuns Câştigător
| Alle15 a răspuns:

Dappp,, sunt viata mea si mie imi place de Jonghyun e cel mai taree este formatia mea preferata ma bucur ca ne potrivim la muzica! Melodia mea preferata este HELLO MV!

13 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

Ii ador! Sunt foarte talentati si au progresat foarte mult de la debut. Isi merita locul pe care-l au. Sper sa nu faca SME cu ei ce-a facut cu DBSK.
Membrul preferat? Nu pot alege intre Key, Jonghyun, Minho, Taemin si Onew... >__> Imi plac toti. Fiecare e special si nu pot sa aleg. Chiar nu pot sa aleg. xD
Melodii preferate... Imi plac toate, dar aici pot sa fac un top: Noona is so pretty, Lucifer, Amigo, Love Like Oxigen, Ring Ding Dong (ringtone-ul meu), Stand By Me

| PikaRawrr a răspuns:

Pai:
-sunt viata mea... ziua ma gandesc la ei.noaptea ii visez(pe bune)
-my heart e minho love struck love struck love struck love struck
-de ce? pentru ca e un rapper perfect,pare matur dar de fapt e ca un mic copil happy si altele
-melodiile mele preferate? pai up&down,wowowow, ready or not, A-YO, etc etc.
vot?

| Razna a răspuns:

Ei bine oppa-ul meu este Jonghyun, iar imediat dupa el vine Key ^__^. Melodia preferata... hmm, nu prea pot sa aleg. Imi place foarte mult Lucifer, Hello e chiar draguta, Ring Ding Dong... e =p~ SHINee pur! Plus ca imi plac toate piesele de pe albumul nou + juliette, amigo si love like oxygen - care sunt mai vechi.

| Blondutza_8123 a răspuns:

Una dintre trupele mele preferate blushing
Membru preferat? Key :3
Melodie preferata: Ring Ding Dong si Lucifer :X

| casy_5467 a răspuns:

SHINee, ii ador. membrul preferat.nu cred ca am asa ceva ii iubesc pe toti pentru diferite motive : pe Taemin pentru ca toata lumea zice ca el ii cel mai inocent desi eu suntin ca nu ii deloc inocent, pe Key pentru dansul lui genial si pentru rap, pe Jonghyun pentru vocea lui geniala si pentru par, pe Onew pentru Onew condition si pentru Chickenlaughing, si pe Minho pentru atitudine si rap, melodia preferata : Get it, Ready or not, Y.O.U [desi mai sunt]

| CubDeGheață a răspuns:

My love este JongHiun. Il ador pe omu` asta.
Vocea lui angelica day dreaming...
SHINee sunt trupa mea favorita. Ii iubesc pentru ca sunt perfecti. love struck.
Vreau sa zic ca daca i`as lua la rand de 1000 de ori pe fiecare membru in parte tot n`as gasi defect.

Onew si a sa "Onew condition".
Taemin si miscraile lui mai mult decat geniale. Sa nu mai zic de chipul copilaros care te face sa zambesti cand il vezi.
Minho si carisma sa. Este al doilea peferat, pentru ca semanam foarte mult la caracter. day dreaming. Sa nu mai zic de rapp`ul genial pe care`l face.
Key. Mereu la moda. O iubesc pe Umma Key. Cu adevarat este Diva grupului. Se misca foarte bine pe dansurile fetelor.
Si in final ingerasul meu puppy dog eyes. Jjong.
Nu mai comentez rolling on the floor.

| HaNeul a răspuns:

Buna.si mie imi place trupa shinee...membrii preferati sunt Jonghiung si Minho.si melodiile preferate Replay si RingDingDong

| RuffledOwl a răspuns:

Preferat, hmm, Taemin.
De ce? Este cel mai talentat copil pe care l-am văzut+ca arata foarte bine.Si are niște trăsături...
Melodie preferata de la ei nu am.Imi plac toate. Poate "Lucifer" sau "Hello" care sunt mai noi. Oricum am o părere foarte buna despre ei.Sunt distractivi.

| Beepbeep a răspuns:

Of... ador asa mult trupa Shinee dar imi e foarte frica ca nu cumva sa se retraga, mai ales acum dupa moartea lui Jonghyun. El era membrul meu preferat si melodia preferata e View.

| denisa_8775 a răspuns:

Mie imi place de minho si nu am o mel preferat.sunt abia la inceput.asta e.deocamdata toate mel imi placbig grin

| alysa_7968 a răspuns:

Sunt cei mai tari!
Membrul preferat este Jonghyun il ador...dar imi plac si ceilalti sunt special in felul lor.Melodie preferata cam totate dar in special imi place "Romantic" love struck

| HiroshimaXD a răspuns:

Nu cred ca exista baiati mai buni ca ei.Se pricep foarte bine la ce fac. Cea mai buna mel...nu ma pot decide dar stic ca Noona is soo pretty e nr 1 in inima mea...la fel ca si Key :X si Taemin :X

| byencutza_5284 a răspuns:

Hey mie imi place de ONEW doar stii asta il ador, il iubesc si este trupa mea preferata din coreea si melodia preferata Lucifer si Shout out stii u dc.papa :*