| bullet513 a întrebat:

Deci cine imi da un tutorial sau imi explica cum sa fac in adobe audition vocea ca a lui mo sau si a lui foca da exact ca a lor! este un tutorial pe CreativeMonkeyz da nu e vocea exact ca a lor ii dau funda il umplu de funde promit!

2 răspunsuri:
| dantedante a răspuns:

In primul rand ai nevoie de un ardelean care sa ti dea accentul...
apoi in Adobe e foarte simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa cauti pe videotutorial.ro, poate ei iti arata cu alt program dar nu stiu daca ai sa gaseti ce cauti