| bennn a întrebat:

Din greseala am scapat trompeta jos,si sa indoit pe margine, acolo unde iese sunetul. Se vede foarte rau indoita. Si cu mana nu pot sa o indrept. Se mai poate face la loc? Daca da, cum?

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

Cel mai bine este să o duci la cineva care se pricepe la reparat chestii de genul.
Dacă vrei să te crezi meşterul Manole, poţi încerca să o loveşti uşor cu un ciocan din cauciuc sau de lemn.

3 răspunsuri:
| Ynakal a răspuns:

Ar trebuii sa te duci la un specialist decat sa faci vreo prostioara... asta e parerea mea
funda?:*

| bennn explică (pentru Ynakal):

Pentru asta nu si nici nu pot sa-ti dau funda

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru bennn):

Pute-ai să-i dai fundă lui ynakal că a scris aceeaşi chestie ca şi Woodenpints91, cel care a primit funda.winking