| bennn a întrebat:

Din greseala am scapat trompeta jos,si sa indoit pe margine,acolo unde iese sunetul. Se vede foarte rau indoita. Si cu mana nu pot sa o indrept. Se mai poate face la loc? Daca da, cum?

DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| ReSp3c7 a răspuns:

Pai poti incerca asa: 2 ciocane. unu sa fie ca un fel de contra si cu unul lovesti destul de incet pana isi revine. nu te grabii. succes!:*

| bennn explică (pentru ReSp3c7):

Mda dar e pe margina indoida nu e pe dinuntru. dar o sa se mai cunoasa indoitura daca o fac?

| bennn explică (pentru ReSp3c7):

Mda dar e pe margine indoita nu e pe dinauntru

| ReSp3c7 a răspuns (pentru bennn):

Nu.Daca o faci cum trebuie cum am spus si mai sus. cu lovituri repetate. si Incet