| Statescu_Stefan_1975 a întrebat:

Dupa parerea voastra, cine credeti ca a fost/este cel mai bun rapper? Eu zic ca a fost 2PAC, iar acum este Snoop Dogg!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incontestabil, Eminem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking DMX & 2PAC & Notorious B.I.G & Eminem
Și da, îmi place si Snoop Dogg love struck.

| SlenderMan299 a răspuns:

Cel mai bun rapper - Eminem, Cea mai buna rapperita - Snow Tha Product.

| modjolica a răspuns:

2Pac a devenit o legenda pentru ca a fost impuscat.Da, a fost unul dintre cei mai buni rapperi americani, dar sa nu-l uitam pe Biggie(Notorius B.I.G). Snoop Dogg nu mai face rap, canta mai multe comerciale, si oricum, a fost mai mult hip-hop ce-a facut el.Raperi buni americani sunt Ice Cube,Eminem,Busta Rhymes,N.W.A,Killer army, wu tang, The Game, Vinnie Paz, 50 Cent, etc.