| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca Lady Gaga este barbat:)) la fel si Inna:))
http://www.220.ro/funny/Lady-Gaga-Femeie-Sau-Barbat/G3Bv ooManH/
http://www.youtube.com/watch?v=BWirFQxI4rs
voi ce credeti :))
aaa si am auzit ca lady gaga are corpul tot vanat din cauza costumelor

13 răspunsuri:
| RainDrop a răspuns:

Baa
Lady Gaga nu are penis
A purtat un costum special sa se vada, si nu s-a vazut, deci e femeie.

| Vizitiul a răspuns:

Cert e ca eu sunt femeie...
Chiar asa naivi sa fie unii oameni, sau vor sa creeze agitatie!?

| Lori34 a răspuns:

Tu crezi asa ceva? totul e tampenie... poate am eu 11 ani tar stiu multe pentru varsta mea si asta cu lady si inna nu e adevarata ok? funda?

| miss_2845 a răspuns:

De unde ati mai scos-o si pe asta rolling eyes
Fratilor dac` is vedete nu trebuie sa scoateti toate zvonurile posobile de ei

Au si ei vitaza lor
doamne

| :X:X a răspuns:

rolling on the floor ati vazut-o pe lady gaga mereu in costume de baie etc atunci de ce mai puneti intrebarea asta? si in legatura cu inna e un *** rolling on the floor era umflata rochia

| Kaname a răspuns:

Nici Lady Gaga nici Inna nu sunt barbati laughing

| ♥andreyusca11♥ a răspuns:

Sunt socata! CU INNA! _! SOS
StA? I! nu e adevarat cred ca avea un absorbant mai gros! Nu o criticati pe sarmana fatA! ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca ai si tu dreptate andreyusca11
crezi ca eu n-am fost socat cand am vazut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt socata dar oricum nu cred ca este, adevarat :p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu poate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bah maiatule scuza-ma da nu esti sanatos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu nici una numa gaga e lezbi