| iepurica_7902 a întrebat:

Am auzit multe zvonuri ca lady gaga e barbat. e adevarat?

Răspuns Câştigător
| narcisa a răspuns:

Este femeie. apara unele poze in care ar parea ca e barbat:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0
dar aici se vede clar ca e femeie deoarece i se vede absorbantul:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:0

8 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Nu, e o femeie mai ciudata da e femeie. FundiTSa?

| Derye a răspuns:

Fals! Eronat! Gresit! Wrong! Fake and gay! No! Nu! Nein! Never! Niciodata! Never ever!

| Foxilikkkă a răspuns:

Lady Gaga e hermafrodita happy adica are organe de reproducere atat masculine cat si feminine.
I-am ascultat multe interviuri cand vorbea despre dragoste.Mereu spunea"Mi-as dori din suflet sa am pe cineva langa mine sa ma iubeasca si sa iubesc, sa am copiii si o familie fericita, dar in adancul sufletului meu stiu ca asta nu se va intampla niciodata! " Si multe altele, puteti sa cautati pe youtube ca sunt foarte multe interviuri cand declara lucrul asta, plus ca este si unul cand recunoaste ca este hermafrodita.
Si-a facut multe operatii.Se poate vedea in pozele mai vechi ce musculatura de barbat avea. Dar acum a slabit foarte mult si si-a facut operatii si nu se mai vede atat de tare.

| meryy a răspuns:

Nici gand...Lady Gaga nu este barbat. A mai fost anuntat acest zvon, dar nu este adevarat

| Lavinia_6306 a răspuns:

Nu.

| rockveion a răspuns:

Nu e adevarat

| Anv a răspuns:

Sunt doar zvonuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady gaga e femeie deoarece nu cred ca un barbat are nume de nastere de femeie